SVEN MOELL. Akvarel. Signeret og dateret -18.

50356. SVEN MOELL. Akvarel. Signeret og dateret -18.

Figurer ved kajen. 34 x 26 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.811