VIOLA DA GAMBA, 20. århundrede.

503555. VIOLA DA GAMBA, 20. århundrede.

Med blød kuffert, gamban højde ca 118 cm.

Slitage, ridser, skal med personnummerindgravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.195