SOFABORD, Klingberg, Tibro, midten af 1900-tallet.

503494. SOFABORD, Klingberg, Tibro, midten af 1900-tallet.

Tag-mærket, teaktræ, sorte ben, længde ca. 89, bredde 57, højde 56 cm.

Brugsslitage. Skive med stødmærker, ridser, revner, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.934