LYSESTAKER, 1 par, Art Nouveau, WMF.

503220. LYSESTAKER, 1 par, Art Nouveau, WMF.

Hvidmetal, højde 30 cm, stemplet WMF, EP, as.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.162