PORCELÆNDELE, 21 dele, inklusive Rörstrand og Gefle.

502830. PORCELÆNDELE, 21 dele, inklusive Rörstrand og Gefle.

10 kaffekopper med underkopper "Mantilj", Gefle. 8 tekopper med underkopper "Brunt Blad", Gefle. Gulerod "Petri", Rörstrand. Længde ca 28 cm. Sort gulerod og terrine med låg.

Brugsslitage. Der opstår Kantstødt . Der mangler et fad til kappen. "Petriskål" med revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.112