SEKRETÆR, Carpanelli, Italien.

502732. SEKRETÆR, Carpanelli, Italien.

Kirsebærtræ, perlemorsindlæg, myrte, palisander, længde ca. 110, bredde 57, højde 116 cm.

Brugsslitage. Bladintarsia med mindre revner. Underkant med mindre finerskader.. Et stykke perlemor mangler på en knop.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.989