MEDICINFLASKER, 3 stk., midten af det 20. århundrede.

502719. MEDICINFLASKER, 3 stk., midten af det 20. århundrede.

To flasker med etiket, "1/2 normal saltsyre" og ""Sol hydrog. peroxid 30 %". Højde 9 - 32 cm.

Brugsslitage. Rapport. Mærker. Kantstødt på det mindste.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.173