Kommode, anden halvdel af 1800-tallet.

502579. Kommode, anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret med valnød og valnødderod. Fire skuffer. Længde 91. Bredde 50. Højde 99 cm.

Hårdt slid. Ridser og mærker. Fire trækhåndtag mangler. To løse nøglebrikker. Tørre revner. Finer skader. Pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 319