502526. ADI HOLZER. "Alm fred."EA, epreuve d'artiste.
Adi Holzer (21. april 1936 Stockerau ved Wien); Farveætsning på skabt papir, indskrevet i trykket, indskrevet i grafit og epreuve d'artiste og signeret, dateret 82, indrammet bag glas. mål ca. Ramme 33x43 cm.