ADI HOLZER. "Lille CV".

ADI HOLZER. "Lille CV".
502515. ADI HOLZER. "Lille CV".

Adi Holzer (21. april 1936 Stockerau ved Wien); Farveætsning på skabt papir, indskrevet i trykket, indskrevet i grafit og nummereret 23/100 og signeret, dateret 83, indrammet i passepartout bag glas. mål ca. Stel 33 x 43 cm, passepartout 18,5 x 13,5 cm.

Nederste passepartout område med vandskade.

Få foretaget en gratis vurdering!

HannoVerum
Antal besøg: 3.118