502515. ADI HOLZER. "Lille CV".
Adi Holzer (21. april 1936 Stockerau ved Wien); Farveætsning på skabt papir, indskrevet i trykket, indskrevet i grafit og nummereret 23/100 og signeret, dateret 83, indrammet i passepartout bag glas. mål ca. Stel 33 x 43 cm, passepartout 18,5 x 13,5 cm.