MASK, udskåret træ, Afrika, 20. århundrede.

502390. MASK, udskåret træ, Afrika, 20. århundrede.

Dekoration af farvede perler, muslingeskaller og messing. Højde ca 51 cm.

Have på. Afvisning af dekorative elementer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 410