LYS, presseglas, 20. århundrede.

50239. LYS, presseglas, 20. århundrede.

Til 4 stearinlys. Manchetter hængt med glasstænger. Højde ca 50 cm.

Uvæsentligt slid. Glasstænger mangler, Kantstødt på stænger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.432