Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
LARS MILLHED. Figurkomposition, olie på lærred, signeret.
502255. LARS MILLHED. Figurkomposition, olie på lærred, signeret.
46x65 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
46x65 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
945