20. århundrede marinemaler århundrede "Sejlbåd på kajen", akvarel, utydelig. signeret nederst til højre, 49x64 cm, bag glas i rammen.
i god stand.
Dünenstraße 11 18225 Kühlungsborn Ost Tyskland