BAG, Céline, Paris, anden halvdel af det 20. århundrede.

501931. BAG, Céline, Paris, anden halvdel af det 20. århundrede.

Monogrammønstret lærred og mørkeblåt læder. Detaljer i uædle metal.
Stemplet i guld, Céline Paris Made in Italy.
Længde 20,3 cm.

Pletter. Lås defekt. Brugsslitage. Lås defekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 20,3 cm.

Antal besøg: 401