JACQUES DOUCET. Album med tre farvelitografier og bog.

501868. JACQUES DOUCET. Album med tre farvelitografier og bog.

"Traces du Quotidien", signeret og nummereret 110/200. 40x30 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 487