Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Södermanlands Auktionsverk
Kunst
Malerie
TURE SJÖLANDER. farvelitografi, nøgen silhuetter, signeret, dateret -66 og nummereret 210/250.
501641. TURE SJÖLANDER. farvelitografi, nøgen silhuetter, signeret, dateret -66 og nummereret 210/250.
ca 63 x 48 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
ca 63 x 48 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Södermanlands Auktionsverk
Antal besøg:
2.726