MARGARETHA OLSSON. Malerier, 2 stk, signeret Margo.

501336. MARGARETHA OLSSON. Malerier, 2 stk, signeret Margo.

Litografi, "Gränsland IV", 150 eksemplarer, 19 x 13 cm (billedstørrelse) Akvarel og collografi collage, "Skål", 22,5 x 17,5 cm (billedstørrelse).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 2.081