GULD PENDUL, "Tre roser", rokoko stil, 20. århundrede.

501293. GULD PENDUL, "Tre roser", rokoko stil, 20. århundrede.

Dekoration i form af roser og akantusblade.
Højde 59 cm.

Brugsslitage, lidt slidt i forgyldningen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 59 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 4.727