STOLE, 6 stk, "Calmare nøgle", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik.

501238. STOLE, 6 stk, "Calmare nøgle", Carl Malmsten, Åfors Möbelfabrik.

Egetræ. Gennembrudt ryg, solidt polstret sæde. Mærket med brandstempel.

Brugsslitage. Betræk med mindre brugsspor og enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 604