GUNNAR NERLUND. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

501129. GUNNAR NERLUND. Blomsterstilleben, olie på Panel, signeret.

Dagstørrelse 30,5 x 38,2 cm.
Foldemål 32 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 30,5 x 38,2 cm.
Foldemål 32 x 40 cm.

Ingen anmærkninger.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 570