KRYDDERKRUKKER, 10 stk (6+3+1), Deco, Rörstrand, Jie.

501098. KRYDDERKRUKKER, 10 stk (6+3+1), Deco, Rörstrand, Jie.

Seks dåser "Dalom", Rörstrand. Tre krukker fra Deco. Krukke "Vores Lille By", Anita Nylund, Jie. Højde ca 9-14 cm.

Brugsslitage. Krackelyr. Jie krukke mangler knop til låg. En krukke med Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.605