VANDTØNDE/VANDFJØR, kobber, 1800/2000 årh.

501064. VANDTØNDE/VANDFJØR, kobber, 1800/2000 årh.

Håndtag og knop af messing, diameter 47, højde 51 cm.

Brugsslitage, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, buler.

Antal besøg: 1.339