BROCHER (3) og RING, alle sølv 925, vægt 29 gram.

500919. BROCHER (3) og RING, alle sølv 925, vægt 29 gram.

Broche, påfugl, sølv med sten, længde 7 cm.
Broche, sølv med rød sten, bredde 5 cm.
Broche, sommerfugl, sølv, bredde 4 cm.
Ring, diameter 2 cm.

Brugsslitage, enkelte sten mangler på broche, påfugl.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ring, diameter 2 cm.

Antal besøg: 501