SUKKERKIST, anden halvdel af 1800-tallet.

500914. SUKKERKIST, anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret med mahogni. Messing beslag. Længde 40. Bredde 28. Højde 26 cm.

Overfladeslitage. Finer skader. Tør plet i fx sokkel. Ophugningskasse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 356