BORDLAMPE, messing, rokoko stil, midten af det 20. århundrede.

500880. BORDLAMPE, messing, rokoko stil, midten af det 20. århundrede.

Reliefdekoration af løv. Højde ca 42 cm.

Ikke funktionstestet. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 286