BAS, Yamaha, RBX 200, anden halvdel af det 20. århundrede.

500782. BAS, Yamaha, RBX 200, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bas, Yamaha, RBX 200, firestrenget.
Mærket Yamaha siden 1887 Længde 112 cm.
Inkluderer sort blød etui, ekstra skulderrem og 2 kabler.

Brugt stand, mærker. Skruer med rust.
Der mangler en streng.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Der mangler en streng.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 5.500