500782. BAS, Yamaha, RBX 200, anden halvdel af det 20. århundrede.
Bas, Yamaha, RBX 200, firestrenget.
Mærket Yamaha siden 1887 Længde 112 cm.
Inkluderer sort blød etui, ekstra skulderrem og 2 kabler.
Brugt stand, mærker. Skruer med rust.
Der mangler en streng.
Ikke funktionstestet.