STOL, "Thatsit", Peter Opsvik, Stokke, fjerde fjerdedel af det 20. århundrede.

500654. STOL, "Thatsit", Peter Opsvik, Stokke, fjerde fjerdedel af det 20. århundrede.

Stel af bøg, sort betræk.
Højde 97, bredde 57 cm.

Brugsslitage, lidt snavset tøj.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stel af bøg, sort betræk.
Højde 97, bredde 57 cm.

Antal besøg: 4.150