500644. Sæt LOMMEUR, Novus, Orion, Cylindre.
Novus ca diameter 30 mm Urskive mærket "Novus / INCABLOC" Bagside mærket på indersiden med "553/16106" Orion ca diameter 35 mm, sølv Cylinder ca diameter 37 mm, sølv.
Slitage, ridser Orionglas snavset, defekt De to andre virker.