SPRAYDYSE, messing, Aha Co, begyndelsen af det 20. århundrede.

500610. SPRAYDYSE, messing, Aha Co, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde ca 65 cm.

Overfladeslitage. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 65 cm.

Overfladeslitage. Pletter.

Antal besøg: 980