WARDROBE, England, første fjerdedel af det 20. århundrede.

500258. WARDROBE, England, første fjerdedel af det 20. århundrede.

Længde 131, bredde 59, højde 223 cm.

Aldersrelateret slid, mærker og ridser. Benene er fjernet, men til stede. Revne på indersiden af døren.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 368