Tinfad, 12 stykker, tin, Olle Olsson, Östersund, 1900-tallet.

500044. Tinfad, 12 stykker, tin, Olle Olsson, Östersund, 1900-tallet.

12 tin tønder.
Diameter 28,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 tin tønder.
Diameter 28,5 cm.

Brugsslitage, ridser.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.176