BERNARD BUFFET. EFTER. New Yorks skyline, signeret og dateret -58 på tryk.

499951. BERNARD BUFFET. EFTER. New Yorks skyline, signeret og dateret -58 på tryk.

43 x 91 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

43 x 91 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.101