SOFFA, Bröderna Andersson, anden halvdel af det 20. århundrede.

499451. SOFFA, Bröderna Andersson, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bejdset hårdttræ. Løs hynde i ryg og sæde. Længde ca 165 cm.

Have på. Polstring med brugsspor og enkelte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 477