KARFE i form af fisk, glas, 20. århundrede.

49932. KARFE i form af fisk, glas, 20. århundrede.

Grøn glasmasse. Længde ca 28 cm.

Brugsslitage. Lejlighedsvis mindre Kantstødt ved munden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.709