GUNNAR HARTMAN. Vase, stentøj, signeret. 1900-tallet.

499291. GUNNAR HARTMAN. Vase, stentøj, signeret. 1900-tallet.

Kugleformet model med rød og hvidlig krystallinsk glasur.
Højde 13 cm, diameter 15 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 13 cm, diameter 15 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 2.244