BORDUR, Rollin à Paris, omkring 1900.

499285. BORDUR, Rollin à Paris, omkring 1900.

Højde 48 cm.
Forgyldt metal.
Rig dekoration med blandt andet makroner.

Aldersrelateret slitage, ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 48 cm.
Forgyldt metal.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 812