PERLEKÆDE, 3 stk. Kulturperler, 20. århundrede.

498987. PERLEKÆDE, 3 stk. Kulturperler, 20. århundrede.

Sølvlås på de 2 korteste.
Længde henholdsvis 42, 50 og 70 cm. Midten med doserede perler.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sølvlås på de 2 korteste.

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 315