BUSSOLE.

BUSSOLE.
498631. BUSSOLE.

Bussole mærket Henry Baarow & Co dateret 1941, med papirvægt og viser under glas i messingkasse, blåt, med dekorationer. England 20. århundrede. Diameter 9 cm. Højde 2,5 cm.

I god brugt stand.

Få foretaget en gratis vurdering!
498631. BUSSOLE.

I god brugt stand.

Deutsch Auctioneers
Adresse

Dorotheergasse 13
1010 Innere Stadt
Østrig

Placering
Platz 1
Antal besøg: 533