STIG ASPELIN. Sejlskib, olie på Panel, signeret.

498618. STIG ASPELIN. Sejlskib, olie på Panel, signeret.

54 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 80 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 639