GUNNAR STRÄNG. olie på lærred, signeret.

49853. GUNNAR STRÄNG. olie på lærred, signeret.

45 x 53 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 53 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 6.905