SÆT MED 14 KUNSTNERISKE VÆRKER. Grafik + akvareller.

497993. SÆT MED 14 KUNSTNERISKE VÆRKER. Grafik + akvareller.

14 forskellige værker af de 2. Halvdelen af det 20. århundrede, signeret, uindrammet. Dimensioner op til ca. Ark 30x44 cm.

Mindre alderstegn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre alderstegn.

HannoVerum
Antal besøg: 504