DESK, omkring 1900.

DESK, omkring 1900.
497655. DESK, omkring 1900.

Delelig. Fineret med mahogni. Messing beslag. Tre skuffer i rammen. To skader med hver fire skuffer. Centrallås. Bagside med skuffefrontimitationer. Længde 121. Bredde 70. Højde 77 cm.

Have på. Lidt plettet skive.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
497655. DESK, omkring 1900.

Have på. Lidt plettet skive.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 414