LÆRD/VÆGTÆP, almue, signeret BS og dateret 41.

497528. LÆRD/VÆGTÆP, almue, signeret BS og dateret 41.

146 x 50 cm. Stiliseret dekoration af planter mod en rustrød baggrund. Indretning i blå, grøn og pink.
Fransk.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fransk.

Brugstilstand.

Antal besøg: 606