497358. OLE-JÖRN HÜSKEN. digte. En leporello bog.
Ole-Jörn Hüsken (20. århundrede, studerede ved Braunschweigs kunstuniversitet); Begrænset leporello-bog med 4 træsnit og 4 linosnit, signeret i grafit og nummereret 74/200, trykt i Graphic Arts Institute ved Braunschweig University of Applied Sciences. mål ca. 26x29x1,5 cm.