UKENDT KUNSTNER, olie på lærred, 17./18. århundrede.

497202. UKENDT KUNSTNER, olie på lærred, 17./18. århundrede.

Figur scene foran slottet. Cirka 85 x 49 cm.

Mindre knitren. Noget plet. Sandsynligvis udskåret fra større maleri. Skader på lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 481