DAMEUR, guld, 18k, Omega, Constellation, totalvægt ca. 36,8 gram.

497136. DAMEUR, guld, 18k, Omega, Constellation, totalvægt ca. 36,8 gram.

Automat, kronometer, dato, diameter ca. 25 mm. Armbånd, "X-link", guld, 18k.

Brugsslitage. Glas med ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 719