MIRROR BUREAU, anden halvdel af 1800-tallet.

497116. MIRROR BUREAU, anden halvdel af 1800-tallet.

Fineret med mahogni. Messing beslag. Essay med justerbart spejl og to skuffer. Fire skuffer. Længde 92. Bredde 48. Højde 182 cm.

Have på. Ridser og mærker. Mindre tørre revner.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 272