Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Gomér & Andersson Linköping
Kunst
Skulpturer
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur. Bronzede lego varer. Signeret Wg og dateret 52.
497022. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur. Bronzede lego varer. Signeret Wg og dateret 52.
Højde ca. 25 cm.
Vis hele teksten
Tab. Rapport.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca. 25 cm.
Vis hele teksten
Tab. Rapport.
Gomér & Andersson Linköping
Antal besøg:
561