SYBORD, empirestil, 20. århundrede.

496976. SYBORD, empirestil, 20. århundrede.

Mahogni, lyreformet fod, længde ca. 59, bredde 39, højde 66 cm.

Brugsslitage. Skær med knitren.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 564